CMSimple_XH - Redakčný systém pre Vaše stránky
Aktualizované:
Home
Domov > CMSimple_XH > Licenčné podmienky
Národné stránky: EN DE FR DA PL NL CS

Licenčné podmienky

01.01.2010 uvoľnil Peter Harteg CMSimple v súlade s podmienkami licencie GPL3. Tým sa stala voľne a neobmedzene použiteľnou bez nutnosti uvádzať spätný odkaz na www.cmsimple.org (ktorá bola v tom čase predaná) a bez potreby kupovať si "bezodkazovú" licenciu. To sa samozrejme vzťahuje aj na všetkých "potomkov" (ako napr. CMSimple_XH).

Iba v zdrojovm kóde jadra musia ostať zachované ochranné informácie a sekcia informácií o licenčných podmienkach. CMSimple_XH tieto podmienky úplne spĺňa.

Budeme Vám však vďační, ak na Vašich stránkach umiestnite odkaz na CMSimple_XH umiestnením odkazu http://www.cmsimple-xh.org/ na vhodné miesto vo Vašej šablóne. Pomôže to k propagácii  CMSimple_XH a z dlhodobého hľadiska aj k zvýšeniu jeho popularity na prospech všetkých jeho užívateľov. Tento odkaz na CMSimple_XH obsahujú všetky štandardné templaty dodávane v základnom inštalačnom balíku.

Ďakujeme Petrovi Hartegovi za uvoľnenie CMSimple v zmysle licencie GPL3 a prajeme mu všetko najlepšie pre projekty, do ktorých sa pustí v budúcnosti.

Aktuality

21.12.2017

CMSimple_XH 1.7.2

CMSimple_XH 1.7.2 obsahuje celý rad opráv (väčšinou nie veľmi závažných) chýb. Obsahuje však aktualizovanú verziu Pagemanager_XH 3.2.

Čítať ďalej »

14.10.2017

CMSimple_1.7.1

CMSimple_XH 1.7.1 obsahuje opravu dvoch slabých miest, hlavne CSRF tokens neboli dosť kvalitne cryptované a tiež bolo vylepšené zabezpečenie údajov v newsboxoch. Navyše bolo opravených viacero malých chýb, aktualizovaný Pagemanager_XH 3.1 a doplnený Fa_XH 1.2.

Čítať ďalej »

02.07.2017

CMSimple_XH 1.7.0

Práve sme uvoľnili CMSimple_XH 1.7.0 , ktorý je prvou GA veziou (GA = všeobecne dostupnou) z radu 1.7. A dovoľujeme si povedať - zatiaľ najlepší CMSimple(_XH).

Čítať ďalej »

18.06.2017

CMSimple_XH 1.6.10

CMSimple_XH 1.6.10 bol práve uvoľnený. Táto verzia je očistená od (dúfame) všetkých chýb a prináša ďalšie vylepšenia týkajúce sa bezpečnosti. Podrobnosti nájdete v Changelog.

Čítať ďalej »

RSS feed pre túto webstránku

CMSimple_XH komunita

CMSimple_XH má veľmi aktívnu a nápomocnú komunitu Tu získate najrýchlejšie kvalifikovanú pomoc, rady, tipy a návody: CMSimple_XH Fórum »

Okrem angličtiny (ako základného jazyka) sú vo fóre vytvorené aj skupiny hovoriace nemecky, dánsky a francúzsky.

Pluginy

Prehľad pluginov nájdete na Wiki (link v hlavičke) pod odkazom plugin list in German.

Možete tiež navštíciť priamo stránky jednotlivých autorov pluginov.