Licenčné podmienky

01.01.2010 uvoľnil Peter Harteg CMSimple v súlade s podmienkami licencie GPL3. Tým sa stala voľne a neobmedzene použiteľnou bez nutnosti uvádzať spätný odkaz na www.cmsimple.org (ktorá bola v tom čase predaná) a bez potreby kupovať si "bezodkazovú" licenciu. To sa samozrejme vzťahuje aj na všetkých "potomkov" (ako napr. CMSimple_XH).

Iba v zdrojovm kóde jadra musia ostať zachované ochranné informácie a sekcia informácií o licenčných podmienkach. CMSimple_XH tieto podmienky úplne spĺňa.

Budeme Vám však vďační, ak na Vašich stránkach umiestnite odkaz na CMSimple_XH umiestnením odkazu http://www.cmsimple-xh.org/ na vhodné miesto vo Vašej šablóne. Pomôže to k propagácii  CMSimple_XH a z dlhodobého hľadiska aj k zvýšeniu jeho popularity na prospech všetkých jeho užívateľov. Tento odkaz na CMSimple_XH obsahujú všetky štandardné templaty dodávane v základnom inštalačnom balíku.

Ďakujeme Petrovi Hartegovi za uvoľnenie CMSimple v zmysle licencie GPL3 a prajeme mu všetko najlepšie pre projekty, do ktorých sa pustí v budúcnosti.