CMSimple_XH - Redakčný systém pre Vaše stránky
Aktualizované:
Home
Domov > Na stiahnutie
Národné stránky: EN DE FR DA PL NL CS

Na stiahnutie

Právna záruka: Náš software testujeme podľa našich najlepších vedomostí, ale neposkytujeme žiadne záruky za jeho použitie. Čokoľvek si stiahnete, používajte to na vlastnú zodpovednosť.

Od 05.02.2010 nájdete nové verzie CMSimple na sourceforge.net

Stiahnuté súbory obsahujú anglické a nemecké prostredie,
iné jazyky nájdete tu »
alebo si stiahnite

kompletnú inštaláciu so slovenským prostredím »

 

Ak uvažujete o plnej inštalácii, požívajte výlučne kompletné inštalačné balíky z sourceforge.net.

Ak už máte nainštalovanú niektorú staršiu verziu, môžete použiť aktualizačné balíky. Pred ich použitím si zálohujte súbory, v ktorých ste robili nejaké úpravy (napr. jazykové súbory, súbory, v ktorých ste upravovali/pridávali vlastné funkcie a pod.).

 

Vyskúšajte

Potrebujete webový server. Musíte ho mať nainštalovaný vo Vašom počítači, použiť našu špeciálnu testovaciu verziu alebo použiť služby niektorého internetového poskytovateľa. Stiahnite si CMSimple_XH, rozbaľte a nakopírujte do Vášho webového priestoru. To je všetko. Alebo sa pozrite na naše demo.

Ďalší obsah

Aktuality

21.12.2017

CMSimple_XH 1.7.2

CMSimple_XH 1.7.2 obsahuje celý rad opráv (väčšinou nie veľmi závažných) chýb. Obsahuje však aktualizovanú verziu Pagemanager_XH 3.2.

Čítať ďalej »

14.10.2017

CMSimple_1.7.1

CMSimple_XH 1.7.1 obsahuje opravu dvoch slabých miest, hlavne CSRF tokens neboli dosť kvalitne cryptované a tiež bolo vylepšené zabezpečenie údajov v newsboxoch. Navyše bolo opravených viacero malých chýb, aktualizovaný Pagemanager_XH 3.1 a doplnený Fa_XH 1.2.

Čítať ďalej »

02.07.2017

CMSimple_XH 1.7.0

Práve sme uvoľnili CMSimple_XH 1.7.0 , ktorý je prvou GA veziou (GA = všeobecne dostupnou) z radu 1.7. A dovoľujeme si povedať - zatiaľ najlepší CMSimple(_XH).

Čítať ďalej »

18.06.2017

CMSimple_XH 1.6.10

CMSimple_XH 1.6.10 bol práve uvoľnený. Táto verzia je očistená od (dúfame) všetkých chýb a prináša ďalšie vylepšenia týkajúce sa bezpečnosti. Podrobnosti nájdete v Changelog.

Čítať ďalej »

RSS feed pre túto webstránku

CMSimple_XH komunita

CMSimple_XH má veľmi aktívnu a nápomocnú komunitu Tu získate najrýchlejšie kvalifikovanú pomoc, rady, tipy a návody: CMSimple_XH Fórum »

Okrem angličtiny (ako základného jazyka) sú vo fóre vytvorené aj skupiny hovoriace nemecky, dánsky a francúzsky.

Pluginy

Prehľad pluginov nájdete na Wiki (link v hlavičke) pod odkazom plugin list in German.

Možete tiež navštíciť priamo stránky jednotlivých autorov pluginov.